August 2012

I love.. Serials!

31. august 2012 at 11:30 I love..
Každý má své oblíbené seriály, ať už to je třeba Ordinace v růžové zahradě, nebo TBBT. Já zbožňuju právě ty z Primy COOL.
Tumblr_lpws9fmo211qlz79e_large

coming autumn.

31. august 2012 at 8:57 Daily diary
Dobré ráno. :-*
Myslela jsem a dokonce jsem i počítala s tím, že přespím u babičky, ale nakonec se jelo domů. Tak jsme začaly pracovat na videu, snad bude stejně slavné jako to z minulého roku. :D Podzim přichází..
Večer jsem se vzbudila, že mám žízeň. Samozřejmě jsem neměla pití. Tak jsem absolvovala cestu do kuchyně. :( Potom jsem KONEČNĚ usnula a v sedm hodin mě probudila rána z obýváku. Já toho Mikeše zabiju. Noo, venku je zima a mokro, možná pořád prší. Já mám tohle počasí ráda, když se teda zrovna nechystám ven nebo tak. Zítra je Dočesná. Blbých 5 míst v autě! :D Na dnešek máme v plánu úklid. To bude naposledy, co Elině budu uklízet v pokoji, až začne škola, tak se jí na to pěkně vyseru. Odpoledne se chci učit. Já aka vzorná žákyně. :D:D Haha, od začátku prázdnin odpočítávám dny do školy. Já se tak neskutečně těším! Fakt kašlu na ty lidi (i když nemám problém, že jo:):D), já se nemůžu dočkat učení. Netušila jsem, že tohle někdy prohlásím, jenže za ten rok v osmičce, co jsem se jak magor učila, jsem si na to tak nějak zvykla. Budu se snažit si i ranní vstávání nějak zpříjemnit. :D Nebude problém. Konečně budu mít co dělat. Nejvíc natěšená jsem (pochopitelně) na dějepis, potom angličtinu, informatiku a možná i na chemii. Sem tam i na fyziku, jsem pyšná, že jsem z ní měla 2!! Přírodopis- kameny. Whyyy? :( Matematika- vím, že když chci, tak můžu mít i 2. Takže.. :D Zeměpis- pravděpodobně nový učitel! :D:D (good luck) Zbytek neřeším. Prostě mám všechno náramně naplánované, tak to zvládnu, ať se děje cokoliv. Maminka už upozorňovala, že si mám, když tak přijít pro pomoc. :D :) Však já to nikdy nenechala plavat, i když to tak nevypadalo, no.
A něco nového? -Nemám ráda bublinkový pití! Sbohem, coca colo. -Změnila jsem styl. :D:D (no fakt:D) -momentálně mám nafouklé břicho, protože jsem ještě nic nejedla a mám hlad. :D Jdu se dívat na seriály, čau.

Tumblr_m84mlqn8x91rbqxl8o1_500_large

To bude příští týden konec světa? Vždyť jen začíná škola.:D

29. august 2012 at 11:26 Daily diary
Čááááááu.:D
Celý facebook zaspamovaný statůskama, že bude škola. A tak se z toho třeba všichni poserte. Já se tam těším už od začátku prázdnin. :D Je skvělý, že jsme měli 2 měsíce volna, jenže hned po pár dnech začíná být nuda. Na létě je fajn jedna jediná věc- krásné počasí. Tím pádem můžeme chodit jen tak v tílku a kraťasech nebo jen v plavkách. Ale já mám stejně raději zimu. Už se strašně moc těším na Vánoce! Ten krásný moment, když vidíte padat první sníh.. Nebo to, jak je všechno dokonale nazdobené.. Nemůžu se dočkat. O Vánocích se ale rozepíšu jindy, teď se vrátím k té škole.
Noo, jak jsem byla včera na tom gymplu (jůůůůů, Lizynka zvládla opravky♥), donutilo mě to zapřemýšlet nad tím, jestli se tam vůbec dostanu. Všechny tyhle střední školy beru strašně vážně, když už některou z nich navštívím, tak mám zážitek. :D Prostě na ten gympl strašně moc chci, a tak jsem se rozhodla o další plán. Jelikož se už rok v kuse strachuju, že nezvládnu přijímačky, moje vysvědčení musí být zkrátka boží. :D Víc neprozradím. V sobotu je Dočesná. Tam prý pršet nemá, tak budu doufat, že pojedeme. Den poté mě čeká mega úklid pokoje. Všechno umýt, uvolnit místo na učebnice, vyměnit letní oblečení za zimní a doufat, že všechno zvládnu v jeden den. :D A navíc netuším, jaký zvolím outfit na pondělí. :D Letos to řeším fakt hodně, přece jen poslední rok na té škole, Eliščin první den a taky focení.
Dneska je v plánu úklid bytu, fňuk. :( :D Vašek momentálně kuchtí extra pikantní řízky, mám už hlad. V sobotu dopadl císařák skvěle, úžasný ohňostroj♥! A hned v neděli jsme vyrazili na nákupy oblečení. Jakmile zpracuji videa, dám je sem. Zatím ahoj^

Tumblr_m9b88ffsvp1rzuf75o1_500_large

:)))))))))

Baseball jacket.

24. august 2012 at 14:40 Fashion
385b0c8cf2316dc2e74149337e22afc3_large

Máma

24. august 2012 at 10:45 Téma
Když jsem se narodila, tak mi Bůh dal k sobě jednoho anděla, o kterém věděl, že mě bude provázet cestou tady tím těžkým životem.. A teď už vím, že tomu andělovi říkám MÁMA.

Tumblr_m7dhrpyz7f1qfm87to1_500_large

Lalala! I can't hear youuuuuuu..

23. august 2012 at 20:23 | Tereza |  Daily diary
Ahoj, delší dobu jsem nenapsala článeček, takže jdu na to.
Poslední dobou mám takovou divnou náladu, cítím se tady v té rodině strašně nemilovaná. :D Kdybychom tady doma neměli nového kocourka Mikeše, tak jsem úplně alone. :( :D Nevím, jestli jsem už napsala o tom božím minulým týdnu, kdy jsem byla pořád aktivní. :D Nejlepší týden prázdnin. Jak jsou teď ta hrozná vedra, tak nemám náladu na nic, jsem zalezlá doma. Strašně nezáživné. Myslete si, že jsem blázen, ale já už se hrozně moc těším do školy! Už skoro od začátku prázdnin. Místo sezení u ntb jsem si teď v podvečer otevřela sešity z matematiky a šprtám. 8) Doufám, že budeme hodně brát geometrii, tu umím docela dobře. (tolik jedniček v sešitě :OOO)
Nemám co dělat, na facu nuda, tweety neobvykle nudné a blog krachuje. :D No tak co to je?! Dostala jsem od tatínka tisícovku a od babičky stovku (jaj:D), takže už plánuju, co za to koupím. :D Jediná zábava, kterou teď mám. V sobotu je ten Císařák a náš rašovickej fesťák ("velká událost":D:D), vůbec nevím, jak to všechno bude. Dilema, sakra. Ale Císařák totálně zbožňuju, vždycky večer ta hudba! Medovina všude kolem, všechno takové pěkně "nazdobené".. hodně dobrá atmosféra. Jubilejní výročí! Nejvíc se těším na Arcuse! <'33 Budu tam s rodiči. (to chceš) Zítra určitě napíšu, nebudu dělat nedostupnou, když je jasný, že se nudím a nemám co dělat. :D:D Začíná Farma, doufám, že ta svině Šárka nevyhraje. :( Michale, nakopej jim prdele, kurvaaaaaaaaaa!!! Ty to dáš, bro. Čau. :D

Tumblr_m97o7flzt91rnyqouo1_500_large

Řetězák 0.4

22. august 2012 at 10:18 | Tereza |  Other
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMé jméno? Tereza
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngJak bych se chtěl/a jmenovat? Jsem se svým jménem spokojená :))))
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMé příjmení? Hrůza :D:D Ale už jsem si docela zvykla
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngJaké příjmení bych chtěl/a? Nějaké umělecké :D
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMůj věk? 14,5
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngKolik bych chtěl/a mít(let)? Neřeším
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMá výška? 158 cm! :D
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngKolik bych chtěla mít? Mně tahle výška vzhledem k mému věku vyhovuje :D
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMoje bydliště? Klášterec
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngKde bych chtěl/a bydlet? Na nějakém klidném místě
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMoje nejoblíbenější místo? Asi molo nebo louka za Dlouhou (s Lizynkou)
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMoje nejoblíbenější město? Praha!
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMoje nejoblíbenější barva? Bílá nebo fialová, nevím jistě
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMoje nejoblíbenější zvíře? Pes
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMísto, které nesnáším? Nic se mi nevybavuje
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMěsto, které nesnáším? Ani nevím
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngBarva, kterou nesnáším? Asi červenou
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngZvíře, které nesnáším? Pavouky, myši a jinou havěť!
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngČlověk, kterého nesnáším? Nevím
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngVěc, kterou mám nejradši? Mobil nebo notebook
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngVěc, kterou nesnáším? Nevim
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngNejoblíbenější blog? Můj :D:D
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngRadši Vánoce nebo Velikonoce? Vánoce
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngNejoblíbenější místnost v domě? Buď můj pokoj nebo kuchyň
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngNejoblíbenější zpěvák? Kurt Cobain, Klusák atd. Je jich moc
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngNejoblíbenější zpěvačka? Aaaaa! :D Mám ráda hodně zpěvaček
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngNejoblíbenější herec? M. Lillard, N. P. Harris, J. Depp, B. Stiller, E. Murphy
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngNejoblíbenější herečka? A. Bynes, L. Lohan, J. Aniston, H. Duff,..
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngMoje oblíbené a vysněné povolání? Vůbec nemám tušení :(
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngKnížka, kterou mám nejradši? Klub záhad! :D:D
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngFilm, který mám nejradši? Ty, co mám v ntb
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngDruh obrázků, který mám nejradši? Animace (#truelove), kusovky,..
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngKoho bych chtěla pozdravit? Zdravim svý haters, zdravim fakers:D:D
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngVymyslela jsi někdy nějakej řetězák? Na to jsem moc líná
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngJak dlouho se věnuješ blogaření? Několik let
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngBaví tě to? Moje náplň! :D
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngVí o tvém blogu i někdo, koho znáš v reálu? O tomhle rozhodně anooo :(
http://img.photobucket.com/albums/v680/care4pixels/cake4.pngKdo má pokračovat? Kdokoliv :3

Řetězák 0.3

22. august 2012 at 9:36 | Tereza |  Other
Kolik je hodin ? 9:30
Kolikátého je ? 22.8.
Co je dnes za den ? Středa
Seš online? Blogy, twitter, face, farma, SD, skype:))))
Co si naposled jedla ? Dneska ještě nic, včera nanuka :D
A pila ? Mandarinkový pití
Jaký je počasí ? Je teplo
icon_45.gif image by Salisko Kdo ti naposled volal ? Vašek :D
people.gif image by spookys-graphix S kým si naposled byla ? S Elí a Mikeškem
Co máš na sobě ? Tričko a legíny
:tired: Chce se ti spát ? Nene
Baví tě tento řetězák ? Ujde
Photobucket - Video and Image Hosting Posloucháš hudbu ? Ano, teď zrovna RS :)
jocolor Víš kdo tento řetězák udělal ? Moc mě to nezajímá.. :D
koruna Chtěla ses stát princeznou, když si byla malá ? Myslím, že ne. Já chtěla umět čarovat :D
Kde jsi naposled byla ? Obývák
Na co ses naposledy dívala na tv ? Farma :D
http://www.blogland.cz/galerie/albums/pixelky/pix%20text/cuss.gif Kdy si byla naposledy uražená ? Nedávno :D
Nakupuješ ráda ? Nejraději oblečení
Zamilovaná ? Nejsem
Maluješ se ? Ne
:ham Štve tě tenhle řetězák ? Ne
turtle Už budeme končit... Oukej :D

Řetězák 0.2

21. august 2012 at 19:56 | Tereza |  Other
Tužka nebo propiska?
Propiskou píšu jak čunča, takže raději tužka
Fixa nebo pastelka?
Fixa
Bělítko nebo zmizík?
Preferuju zmizík :D
Sukně nebo kraťasy?
Oboje, ale pohodlnější jsou kraťasy
Sluneční brýle nebo klobouk?
Mám ráda oboje sakra
TV nebo PC ?
Telka.
Čína nebo česká kuchyně?
Uuuuh, těžko říct. Miluju čínská jídla, ale česká též.
Prstýnek nebo naušnice?
Asi naušnice
Židle nebo křeslo?
Nevim :D
Internet Explorer nebo Firefox?
Firefox, Explorer už nikdy :D
Mikina nebo svetr?
Mikina, ale stejně pořád toužím po svetru!
Ananas nebo hruška?
Miluju ananas
Jahoda nebo meloun?
Pokud mám opravdu vybrat z tohohle, tak jahody
Třešeň nebo kiwi?
Třešně nemám ráda, takže kiwi
Kuře nebo ryba?
To je fuk, hlavně aby to dobře chutnalo
Hovězí nebo kuřecí?
Kuřecí
Žlutá nebo červená?
Noo, ani jedna
Hnědá nebo černá?
Když už, tak černá (i když hnědá je taky fajn)

HZM- Rap o rapu

16. august 2012 at 16:28 | Tereza |  Songs

Píšu, píšu, píšu bars o tom co mě napadá.
Bez tématu stejně to do sebe krásně zapadá.
Pajnčlajny a beaty se staly součástí života.
Kolikrát píšu tolik, že vypadám jak psychopat.