To bude příští týden konec světa? Vždyť jen začíná škola.:D

29. august 2012 at 11:26 |  Daily diary
Čááááááu.:D
Celý facebook zaspamovaný statůskama, že bude škola. A tak se z toho třeba všichni poserte. Já se tam těším už od začátku prázdnin. :D Je skvělý, že jsme měli 2 měsíce volna, jenže hned po pár dnech začíná být nuda. Na létě je fajn jedna jediná věc- krásné počasí. Tím pádem můžeme chodit jen tak v tílku a kraťasech nebo jen v plavkách. Ale já mám stejně raději zimu. Už se strašně moc těším na Vánoce! Ten krásný moment, když vidíte padat první sníh.. Nebo to, jak je všechno dokonale nazdobené.. Nemůžu se dočkat. O Vánocích se ale rozepíšu jindy, teď se vrátím k té škole.
Noo, jak jsem byla včera na tom gymplu (jůůůůů, Lizynka zvládla opravky♥), donutilo mě to zapřemýšlet nad tím, jestli se tam vůbec dostanu. Všechny tyhle střední školy beru strašně vážně, když už některou z nich navštívím, tak mám zážitek. :D Prostě na ten gympl strašně moc chci, a tak jsem se rozhodla o další plán. Jelikož se už rok v kuse strachuju, že nezvládnu přijímačky, moje vysvědčení musí být zkrátka boží. :D Víc neprozradím. V sobotu je Dočesná. Tam prý pršet nemá, tak budu doufat, že pojedeme. Den poté mě čeká mega úklid pokoje. Všechno umýt, uvolnit místo na učebnice, vyměnit letní oblečení za zimní a doufat, že všechno zvládnu v jeden den. :D A navíc netuším, jaký zvolím outfit na pondělí. :D Letos to řeším fakt hodně, přece jen poslední rok na té škole, Eliščin první den a taky focení.
Dneska je v plánu úklid bytu, fňuk. :( :D Vašek momentálně kuchtí extra pikantní řízky, mám už hlad. V sobotu dopadl císařák skvěle, úžasný ohňostroj♥! A hned v neděli jsme vyrazili na nákupy oblečení. Jakmile zpracuji videa, dám je sem. Zatím ahoj^

Tumblr_m9b88ffsvp1rzuf75o1_500_large

:)))))))))
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama