Máma

24. august 2012 at 10:45 |  Téma
Když jsem se narodila, tak mi Bůh dal k sobě jednoho anděla, o kterém věděl, že mě bude provázet cestou tady tím těžkým životem.. A teď už vím, že tomu andělovi říkám MÁMA.

Tumblr_m7dhrpyz7f1qfm87to1_500_large

Čím jsem starší, tím víc si myslím, že všechno zvládnu sama. Jenže to se mýlím. Jsem ve věku, kdy maminku potřebuju ze všeho nejvíc. Kolikrát jsem drzá, odmlouvám, hádáme se nebo jí prostě vůbec neposlouchám, ale to je jen tím věkem. Když se pohádáme, strašně mě to mrzí. Snaží se mi ve všem vyhovět, dělá pro mě jen to nejlepší a já se jí potom odvděčím tím, že jsem drzá. Možná mi hodně vadí to, že se o mě kolikrát vůbec nezajímá. Kašle na mě. To se děje poslední dobou pořád. Je mi z toho smutno, nemám za kým jít. Maminka je prostě jen jedna. Za těch několik měsíců, co byly samé problémy, jsem se natrápila až dost. Maminka se pořád nervovala, vždycky jsem to odnesla já. Kdybych neměla Lizynku a Monishitku, tak asi skočím z mostu. (no vážně, bylo to hrozný)
Vychovala mě dobře, myslím. Od malička mě učila, co se smí a nesmí, a já jí v tomhle poslouchám pořád. Nekouřím ani nepiju. Když mi často někdo nabízel cigaretu, jakoby nade mnou stála ona a já cigaretu díky tomu odmítla. V hlavě pokaždé slyším její hlas, jak mi vysvětluje, že se to NESMÍ. A vidíte- je mi 14 a já nemám tušení, jak vlastně chutná vodka nebo rum. A jaký je to vůbec potahovat z cigarety? Za tohle jsem jí hrozně moc vděčná. Třeba mě taky nepouští večer ven. Má strach. Asi dvakrát jsem neposlechla a s bf jsem byla venku večer. Vždycky to dopadlo katastrofálně. (Promenády, Kadaň) No hlavní je, že žiju. Přes školní rok se spravím, budu jí pomáhat a drzý poznámky nechám stranou. Ten titul "nejhorší dcera" mě fakt nebaví, chci být alespoň trochu užitečná. Zkrátka svojí maminku miluju, vždycky tu budu pro ni a budu si jí vážit tak, jako nikoho jiného. Je to nenahraditelná osoba, kterou nechci ztratit. Mami, mám tě ráda.♥

hodně nekvalitní fotky:D
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama