coming autumn.

31. august 2012 at 8:57 |  Daily diary
Dobré ráno. :-*
Myslela jsem a dokonce jsem i počítala s tím, že přespím u babičky, ale nakonec se jelo domů. Tak jsme začaly pracovat na videu, snad bude stejně slavné jako to z minulého roku. :D Podzim přichází..
Večer jsem se vzbudila, že mám žízeň. Samozřejmě jsem neměla pití. Tak jsem absolvovala cestu do kuchyně. :( Potom jsem KONEČNĚ usnula a v sedm hodin mě probudila rána z obýváku. Já toho Mikeše zabiju. Noo, venku je zima a mokro, možná pořád prší. Já mám tohle počasí ráda, když se teda zrovna nechystám ven nebo tak. Zítra je Dočesná. Blbých 5 míst v autě! :D Na dnešek máme v plánu úklid. To bude naposledy, co Elině budu uklízet v pokoji, až začne škola, tak se jí na to pěkně vyseru. Odpoledne se chci učit. Já aka vzorná žákyně. :D:D Haha, od začátku prázdnin odpočítávám dny do školy. Já se tak neskutečně těším! Fakt kašlu na ty lidi (i když nemám problém, že jo:):D), já se nemůžu dočkat učení. Netušila jsem, že tohle někdy prohlásím, jenže za ten rok v osmičce, co jsem se jak magor učila, jsem si na to tak nějak zvykla. Budu se snažit si i ranní vstávání nějak zpříjemnit. :D Nebude problém. Konečně budu mít co dělat. Nejvíc natěšená jsem (pochopitelně) na dějepis, potom angličtinu, informatiku a možná i na chemii. Sem tam i na fyziku, jsem pyšná, že jsem z ní měla 2!! Přírodopis- kameny. Whyyy? :( Matematika- vím, že když chci, tak můžu mít i 2. Takže.. :D Zeměpis- pravděpodobně nový učitel! :D:D (good luck) Zbytek neřeším. Prostě mám všechno náramně naplánované, tak to zvládnu, ať se děje cokoliv. Maminka už upozorňovala, že si mám, když tak přijít pro pomoc. :D :) Však já to nikdy nenechala plavat, i když to tak nevypadalo, no.
A něco nového? -Nemám ráda bublinkový pití! Sbohem, coca colo. -Změnila jsem styl. :D:D (no fakt:D) -momentálně mám nafouklé břicho, protože jsem ještě nic nejedla a mám hlad. :D Jdu se dívat na seriály, čau.

Tumblr_m84mlqn8x91rbqxl8o1_500_large
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama