May 2012

Boží odpoledky.! :D

30. may 2012 at 17:20 | Tereza |  Photos

My se v tom focení žrádla vyžíváme.! :D
Naše "boží" odpoledky jsou ty nejbožejší.!* :DD

Nikdo z nás.. nechce poznat.. černou díru.

30. may 2012 at 15:28 | Tereza |  Daily diary
Ahoj.
Škola jakžtakž pohoda, v matematice jednou šlápnu vedle, jednou jsem ze známek zas nadšená. Vybíral se nejlepší žák a já mám hovno v kapse.. No skvělý. Samozřejmě, že je to Bára.! Ti lidi si jí nejdřív zvolí a na druhý den si stěžují, že je ta nejlepší zas ona, a že by to měl být někdo jiný. Ani nevíte, jak jsem se soustředila na její odpověď.! :DD Učitelka se jí ptala asi 4×, jestli to někomu předá, nebo si to nechá, ale řekla, že neví :X. Další zvolení jsme byly já, Lucka a Péťa. Volte mě.! :DD
Jinak se stalo pár věcí. Takový "menší" převrat k lepšímu. Teda, nevím jistě, jestli k lepšímu. Stěhování a to všechno se dá odříct a vrátit věci do normálu, ale šlo by to těžce. Teď bychom v tomhle nevězily, kdyby tady "někdo" alespoň jednou jedinkrát poslechl Terezku.!! :D Neříkala jsem snad, že v tom všem hrála roli fiktivní žena?! No ano, řekla jsem to už tenkrát, mám pocit, že před měsícem. Jenže nechci být ta, která jednu z těch dvou věcí odřekne a ten jeden mě začne nesnášet. To už bych nepřežila. Za blbý dva měsíce toho na mě bylo sakra moc. Možná se spěchalo zbytečně až příliš rychle. Kdybych si mezitím alespoň nezvykla na Vénu. Jo no, on nám rozumí :D. Ale Vaška mám ráda, vždyť jsem ho brala jako tátu. Úplně se mi splnilo přání těch několika nocí, kdy jsem nemohla v klidu usnout. Najednou menší pocit štěstí, ale když si uvědomíte, že ten "čekající" člověk není jen jeden, ale rovnou dva, ten pocit začínáte ztrácet :D. Koho byste brali vy? Člověka, který vám koupí to, na co si ukážete nebo člověka, kterýho znáte respektive od malička a máte k němu citovej vztah? Vlastně jsem si i Vénu oblíbila, jenže to bych přišla zas o Vaška. Je to pěkně těžký, jsem zmatená jak beruška.
Teď ke škole. Noo, fotili jsme se. Ráno jsem totálně nestíhala, ale do školy jsem přišla včas. Na fotce budu vypadat jak idiot, na skupinový s Červem a Monishitou foukal vítr, takže.. :D Navíc došlo k menší hádce mezi Sabinou, Červem, Aničkou a Tess. Vlastně celkově je ta třída hrozně rozhádaná. Končila jsem kolem 12:35 a hned mazala domů. Během necelých 15 minut jsem zas byla před školou, kvůli tomu orienťáku. S Červem a Tonďárem jsme začínali jako první skupina, takže jsme našli hned 3 svačinky. Jak záviděli všichni :D. Nakonec Tonďárek našel "poklad", tu kurevskou kuličku, takže taška sladkostí + pití jako bonus byly naše :P :D. Za dnešek jsem snědla jen croasant a tu sladkou odměnu, takže jsem docela vyhládlá. Rozhodně nelituju toho, že jsem tam šla. Bylo to fajn, příští rok půjdu zase :).
Teď si zopakuju fyziku a chemii, vysaju si v pokoji a půjdu koukat na Přátele. Bolí mě hlava a jsem utahaná, tak si nejsem jistá, jestli ještě dneska budu na blogu.
Zatím čau.

543230_311613252256013_100002220216187_731118_1621932326_n_large

Yeaaa.! :D

29. may 2012 at 20:27 | Tereza
Tumblr_ltt8hkdhaw1qc0bw6_large

Phoebe :D

29. may 2012 at 20:20 | Tereza
Tumblr_lxtormwanu1qg636yo1_500_large

Víkend u moře :D

29. may 2012 at 20:17 | Tereza
Tumblr_lq8fvshq3d1qaukayo1_500_large

On je nejlepší.! <'33

Oh shut up! :D

29. may 2012 at 20:15 | Tereza
Tumblr_m424osi5bq1rukekoo1_500_large

Miluju jeho gesta :) :DD

Silver- Smrt je zlá

29. may 2012 at 16:39 | Tereza |  Songs

:)

The last couple of grueling days.

27. may 2012 at 19:32 | Tereza |  Daily diary
Čauky :).
Včera u nás spaly Lizynka s Monishitkou. Sakra, jaký my máme štěstí :D. Dnešek jsme strávili v Mosteckým AquaDromu. My si to užily, my jo. Dala jsem si tam smažák. Potom jsme zašli do Mekáče, takže moje obžerství pokračovalo dál. Cestou domů jsme ještě zajely do Kadaně pro točený zmrzliny. Ach jo, proč jsem to udělala.. Sežrala jsem jí skoro celou. Bylo mi taaak blbě, hlava mě třeští pořád :X. Já se učit nebudu, jsem unavená. A když se mi ráno nebude chtít vstávat, tak do školy nepůjdu. Tak! Ježiš, mě je blbě. Mám nehoráznou žízeň a těším se na Elišku. (přijede až zítra!!) Asi se budu dívat na Scoobyho (filmík) a napiju se, jinak umřu :D. Rovnou vezmu brufen, který sice nesnáším, ale je mi fakt blbě (začíná mě bolet bříšánko, bože ne :XX) a nemůžu být nemocná, jelikož budou závody a focení! Neříkejte mi, že bych byla zase nemocná, když se máme fotit. Na fotce vypadám jak smrt. (snad pokaždý mám angínu) Psala jsem Liz, že si tu nechala notebook, ale neozvala se. Kdybych už nebyla v pyžamu, tak tam skočím :D.
Mějte se pěkně :).

Z6pjpszxs_e_large

Hííí <'33

Nech mě bejt, prosím!

25. may 2012 at 19:43 | Tereza |  Daily diary
Čau.
Myslela jsem, že alespoň dnešek bude nějakej "normální" den, ale samozřejmě nebyl.
Škola docela fajn, akorát test z dějáku jsem TOTÁLNĚ podělala :X. Fajn, příště se budu spoléhat na svoje myšlení, no :D. Ale náhodou jsme to s Monishitkou dali tak nějak dohromady, až na "pár" chybiček :D. Strašně jsem si myslela, že když jsem se učila na literaturu přes dvě hodiny, že budu mít jedničku i z testu. Dopadlo to tak, že mě učitelka ani nepřezkoušela a místo toho jsme psali test, kterej bude nejhůř za 3 :D. Na příroďáku jsme se dívali na porod. Moc špekulace o přestávkách :D. Z matematiky jsem byla zkoušená u tabule. Uměla jsem to na jedničku, ale že mi učitelka zbytečně poradila (moc dobře jsem věděla, co dělat), tak jsem dostala 2 :X. Klepaly se mi ruce, nedokázala jsem naťukat ani čísla na kalkulačce.! :D Zeměpis láčes, celou hodinu dopisování s Červem. Hah, takový pomluvy :D. Do Báry bych tohle nikdy neřekla, a asi to ani není pravda. Náladu mi zkazilo mcv. Šli jsme počítat ven, na sluníčko.! :X Celou dobu na mě to kurevský slunce pražilo tak, že mě ještě teď bolí hlava. S Červem se počítat nedalo, šílenej nervák. (ale zdaleka ne ten největší- největšího mám tady doma) Učitelka řekla něco jako "tohle je holky zatím tak na 4". Nevím, jestli myslela tu skupinovou práci nebo známku na vysvědčení. No možná v obou případech to dopadne stejně. Když jsem přišla domů, byl docela klídek, normálně jsem se naobědvala (přímo přežrala!!) a vyrazila pro Elu. Už v tu chvíli nastal problém, jelikož jsem prostě MUSELA do školky o 5 minut dřív. Ježiši, prober se už. Bolela mě hlava, navíc jsem neměla náladu, a tak jsem chtěla zůstat doma a mít láčes. Ale stejně jako celej můj život, jsem i dneska nemohla zůstat sama doma.! Kurvaaaaaaa, nervy na tohle. Přesně jak to řekla Liz "Když chci zůstat doma, tak maj kecy a když chci do Rašou, tak řeknou, že ne atd." Hned volala do Rašovic, já zase udělala problém :DD. Jako jo, je to moje máma a mám jí ráda, ale tohle mě výslovně sere. Docela mě zarazilo, když řekla, že jí děláme nervy, a že kdyby od nás šla pryč, tak by měla klid. Já nevím, ale tohle by přece máma nikdy říkat neměla. Kord když je to soustavně každou chvíli. Ještě jednou bude pyskovat, tak se sbalím a jdu pryč :D. Já tohle poslouchat nebudu, fakt ne. Poslední dobou si dost lámu hlavu nad tou větou "Fotr se na tebe vysral, protože jsi chudinka a všichni to ví, ale máma ti to nechce říct." To, že jsem blbá, jsem si přiznala už dávno, ale tohle nechápu. Docela jsem si to vzala k srdci, tak nějak mě to zamrzelo. Ale to už je jedno, všechno starý chci hodit za hlavu, i když to půjde těžce. Nejraději bych se k tomu ani nevracela, ale nejde to. Teď když si zvyknu na Vénu, tak je hádka nebo co.. Tohle si na mě určitě domluvili, ježiš.
Beach-love-palm-trees-summer-favim.com-295061_large
Těšíte se na léto? :) Já nehorázně moc.! <'33 Ale do prázdnin ještě čas, příští týden se vybírá nejlepší žák :X. Sakra, nebudu určitě ani v návrhu :D. Ve středu se prý fotíme, jen nevím, co si mám vzít na sebe. Vlasy vymyšlený mám, ale tričko.. Damn. Navíc budou orientační závody, s Červem a Tonďárem je rozdrtíme.! :D (jo to jo, my tři šášové..)
Dám si vanu, trochu relaxu a potom jídlo (od oběda jsem nic pořádnýho nejedla). Pokud bude nálada, tak zkouknu Výměnu manželek (poslední díl), nebo stáhnu pár dílu Přátel. Brzy do hajan, zítra v 7:3o začíná Scooby Doo.! <'33
Tak se mějte, papapapapapa :***

Tafrob- Je třeba zabít Tafroba

25. may 2012 at 14:38 | Tereza |  Songs