February 2012

Dess 1.0

28. february 2012 at 14:14 | Tereza |  Designy

Název: I want summer!
Datum: 27.1. 2o12
Spokojenost: 74%
Made by: Tereza*

Justin Timberlake- Sexy back

27. february 2012 at 20:32 | Tereza |  Songs

Come here girl! Go ahead, be gone with it.
Come to the back! Go ahead, be gone with it. :D*

Na ledě

27. february 2012 at 20:17 | Tereza |  Photos

Naše populární 'bruslení' na ledě. Ty držkopády..
Bylo nám fajn :)

Gang, mré :*

27. february 2012 at 20:14 | Tereza |  Photos

Ty svič.. Největší gang, bro :DD

Demence 3. stupně :*

26. february 2012 at 19:23 | Tereza |  Photos

Ono se to nezdá, ale jsme vážně nejlepší:DDD. Úplně nejvíc přece :P. Před nima si na nic nemusim hrát, jenom proto, abych byla něco 'víc'. Prostě řeknu tu největší debilitu, dělám xichty, hraju si na Milana a na Arnolda, ale jim je to úplně jedno. Když už, tak se tomu společně zasmějeme. Věřím, že tohle kamarádství bude opravdu NAVŽDY. (článkem mě inspirovala Lizynka)

Teď naše kecy. Famózní, no mooc se směju, O-M-G, kejda, baba jedna, stupňování, čardáž toto, paparaziti, šmejdi, kráfa, moje máma, máma!, ale hovno, vubééc, tak ta je mooc trapná, moje picza/pizza, knírci, fefkofání, oni maj dýně!, zázvor, oranžáda, mrkve, svatováclavský a stanislavský schody, ženy jsou budoucnost!, ale hovno, vy můj hajzle, to je mocz trapný, ona si bere dva a více párků v rohlíku, Bro..Som zabila..rozsek, ty svič, DÁ DÁ DÁ, Ruská Máša, Svalnatec, už je tady ta svině, děvky zkouší hazard, no nazdar!, štětky, zírej, si sáááám, je tu vetřelec!, kářice a milion dalších :). Miluju Vás, Rambátka ♥!

Happy Bíí-day*)

26. february 2012 at 18:39 | Tereza |  Daily diary
Hoj:D*
Tak dneska je to rok.. Rok, co jsem si nechala ostříhat vlasy od Monishitky :'D. Teď se tomu docela směju, ale tenkrát jsem řvala. Ano, hned z toho dělám narozeniny:D. Moc dobře vím, že to byl sobotní večer, 26.2. 2o11. Druhý den jsme šly na hokej až z Rašovic :DD. Tenkrát jsem z toho stříhání dělala drama, fakt že jo. Když ty vlásky byly tak.. tak krásný :D. Ale je fakt, že teď je mám delší, než minule. To je k vlasům asi tak vše. Momentálně jsme dokoukali Nickyho Rodinu. Hej já se udržela a ani trochu jsem nebrečela. Možná kdybych se na to dívala sama, tak bych řvala. Večer se budu dívat na to HČS, i když mě to moc nebaví. Zítra si udělám volno a v úterý se už budu učit. Ještě musim zjistit, kdy půjdeme na tu Planetu Země do kulturáku. Opět do toho dám 5o Kč a opět se nic zajímavýho nedozvím, jelikož všechno vim (učili jsme se o tom nejmíň desetkrát). Tak snad ještě do úterka napíšu, doufám.. Mějte seee^

PS: Připomeňte mi někdo, že jsem debil:DD Udělala jsem si fotku s vlasy :DD


Čekej Nečekaný.

25. february 2012 at 17:15 | Tereza |  Daily diary
Čauky^
Tak se ještě dneska zmůžu na článek, no. Totálně se nudim, už nechci bejt doma. Vždyť jsem už asi zdravá (až na to, že mám zvýšenou teplotu), tak co jako. Spíš jde o to, že budu mít hodně učení najednou, až půjdu do školy :X. Dívala jsem se do učebnic, co následuje za látky, ale stejně tomu prd rozumím, takže si počkám na opsání toho veškerýho svinstva. Zrovna jsem začala chápat tu posráčkovanou látku a mi probíráme zase něco úplně novýho.. No jáj. Rozhodla jsem se, že teď zase zaberu, abych měla dobrý známky. Dostávat samý pětky (fajn, byly jen dvě od února- potlesk!!), dvojky a trojky je šílený. Vypadá to s blogem zle, asi omezim přístup na něj. Doufám, že to nebude zbytečný, bože:D. Zítra jedeme do Chomutova, pěkně na nákupy. Aspoň si tam koupim třeba něco na psaní do školy :D. Dneska bylo venku táák krásně. Mám to štěstí, že ven nemůžu. Večer zkouknu Slunce, seno, jahody :D. Jéé, to bude pohodička. V tomhle se vyžívám, doslova. Ohledně tý školy a soukromí- Čekej nečekaný :P.

379054_2814632017227_1601635529_32632868_1079919241_n_large

Blá, blá, blá

23. february 2012 at 8:11 | Tereza |  Daily diary
Čauky^
Píšu z nervů, jak jinak :D. Od úterka je mi zle, tudíž jsem se nemohla zúčastnit zeměpisný olympiády. Sakra už :D. Včera jsem byla u doktorky, ani pořádně nevim, co mi je. Rozhodně mi teda předepsala asi 5 různých 'léků', ale tak pohoda :D. Největší sračka je přece jen ten Coldrex (po zalití vodou vypadá jak chcanky). Tak nějak se nemůžu rozhodnout, co je horší- jestli ten Coldrex, nebo Penicilin (antibiotika, užívají se, když máte angínu). Je 8 hodin, měla bych si vzít léky. Rozhodně není dobrý nápad je zapíjet coca colou, šíleně mě z toho bolí břicho :D. Ale ta pomerančová minerálka s 'kapkou skořice' taky není nic dobrýho. Tak s chutí do toho.. Nevim kdy pojedu do Rašovic, ale mám v plánu udělat tu buchtu z hrníčku, či jak se to nazývá :D. Přemýšlím, co dneska budu dělat mimo to, že budu ležet. A víte co, zkouknu Přátelé a čau:).
PS: To (ne)slavný 'blá, blá, blá' používá Chandler :D*

http://data.whicdn.com/images/23625147/barbie-being-child-fashion-girl-Favim.com-312419_large.jpg

Chceš si žít jako prase v žitě? Buď svině:)

19. february 2012 at 19:00 | Tereza |  Daily diary
Čauky.
Vážně si nedám říct, prostě pořád budu psát o škole. Koneckonců je to jedno, stejně nikdy nepíšu nic zajímavýho, že? No jo, ale stejně si ty moje sračky čtete:). Táákže, chci udělat tlustou čáru za tím, co jsem do teď udělala za blbosti. Ha, stejně se jedná snad jen o učení. Konečně jsem pochopila tu matiku (díky mojí milovaný mamince♥). Asi se nechám přezkoušet, dost jsem si to těmi známkami pohnojila.. Teď k blogu. Už mě to vážně začíná štvát. Jenom něco napíšu a hned část tý věty vidím jinde na netu. Buď píšu vážně tak moc báááječně, nebo už vážně nevim :DD. Na následující týden nic extra neplánuju, ale za nedlouho bude mít Lizynka narozeniny. Žjou, nastává problém- dárek?! :D Ále, něco snad vymyslim. Na večír mám plán, hodně dobrej plán. Teď se půjdu vykoupat (vlasy atd. mám hotový, takže spousta času navíc), což mi zabere tak 25 minut, následuje Farma. Nejspíš zkouknu další film + žrádlo. Dál jsem se rozhodla dívat se na HČS, i když to bude nejspíš debilitka jak sviň :D. Kolem 21:oo začne Moderní Popelka, na kterou se sakra těšim. Táák, to je ten super plán :DD. Doufám, že si zas někdy najdu čas na deník. Mějte se^

http://data.whicdn.com/images/23393905/418988_353261184695908_100000360892635_1202307_169313582_n_large.jpg

Will i am feat. Mick Jagger & Jennifer Lopez- T.H.E.

18. february 2012 at 20:30 | Tereza |  Songs

Ne, ta písnička mě nenechá být v klidu a nehýbat se:DD